Twierdza Modlin

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Mazowsze - serce polski
Serwis Twierdzy Modlin powstał przy współfinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
» NAJBLIŻSZE terminy ogranizowanych zwiedzań dla turystów indywidualnych 2018

Serdecznie zapraszamy TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH do dopisywania się do grup na zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem. 


Czas trwania od 3 godzin w zależności od trasy. W programie zwiedzania najważniejsze obiekty znajdujące się w Twierdzy Modlin. 

Aby uczestniczyć w zwiedzaniu należy dopisać się do grupy drogą e-mailową: modlintwierdza@o2.pl podając: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, liczbę zapisywanych osób oraz wybrany termin z nazwą trasy.

W tytule proszę wpisać datę wybranego zwiedzania.

Na bieżąco pojawiać się tu będą informacje organizacyjne, o liczbie zapisanych osób, a dzień przed zwiedzaniem o przewidywanym koszcie od osoby.
Prosimy o zabranie ze sobą latarek oraz odzieży wierzchniej adekwatnej do panujących warunków atmosferycznych. Obowiązkowo buty sportowe o grubym bieżniku - teren który zwiedzać będziecie jest 200-letnim terenem, często trudnym lub niebezpiecznym. Zwiedzając Modlin, zwiedzacie go na własną odpowiedzialność.

Pomiędzy oddalonymi obiektami przemieszczać się należy własnym środkiem transportu (Twierdza Modlin znajduje się na przestrzeni 25km2 - aby maksymalnie wykorzystać czas zwiedzania, między zwiedzanymi obiektami poruszać się należy włąsnym samochodem )

Najbliższe terminy i trasy zwiedzania: 

.
24 marca 2018- sobota - 13.00 - Program dla dzieci - 3,5 godzinne zwiedzanie trasą Baśki Murmańskiej, obejmuje wejście na obiekty płatne - 12 osób zapisanych - koszt 40zł/osoba dorosła i 20zł/dziecko do 12 lat. DO ZOBACZENIA!
.
7 kwietnia 2018 - sobota - 11.00 - 3,5 godzinne standardowe zwiedzanie z przewodnikiem, obejmujące wejście na obiekty płatne
.
15 kwietnia 2018 - niedziela - 12.00 - 3,5 godzinne standardowe zwiedzanie z przewodnikiem, obejmujące wejście na obiekty płatne
.
22 kwietnia 2018 - niedziela - 12.00 - 3,5 godzinne standardowe zwiedzanie z przewodnikiem, obejmujące wejście na obiekty płatne
.
28 kwietnia 2018 - sobota - 15.00 - 3,5 godzinne standardowe zwiedzanie z przewodnikiem, obejmujące wejście na obiekty płatne
.
29 kwietnia 2018 - niedziela - 10.00 - 3,5 godzinne standardowe zwiedzanie z przewodnikiem, obejmujące wejście na obiekty płatne
.

Spotykamy się na parkingu przy cmentarzu wojskowym ul. BEMA 500,

Prosimy zapoznać się z warunkami uczestnictwa zawartymi na dole strony

DOJAZD OD STRONY ZAKROCZYMIA: Z Warszawy najłatwiej dojechać trasą nr7, po przekroczeniu Wisły skręt w prawo w stronę lotniska Modlin, mijając lotnisko po lewej stronie, pierwsze skrzyżowanie za światłami w prawo, po czym po ok. 50 metrach w lewo. Cmentarz wojenny powinniście mieć Państwo po lewej stronie, po około 200 metrów parking po lewej.

Przewidywany koszt, zależny od liczby przybyłych ostatecznie osób i zwykle wynosi od 40zł do 50zł/osoba z biletami wstępu.

W zwiedzaniu nocnym z pochodniami należy doliczyć koszt pochodni 11zł/sztuka.

Istnieje zagrożenie, że zwiedzanie w interesujący Państwa termin, nie dojdzie do skutku, ze względu na zbyt małą liczbę zapisanych lub przybyłych osób. Wymagane minimum to 10 osób. Ta informacja pojawi się w przeddzień zwiedzania obok daty zwiedzania.

Mogą Państwo także samodzielnie zorganizować grupę i wtedy umówić się z przewodnikiem na dogodną godzinie i datę oraz trasę zwiedzania. W celu rezerwacji prosimy o kontakt.

Więcej informacji - kliknij TUTAJ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

 
parking przy cmentarzu.jpgparking na mapach google.jpgwarunki uczestnictwa.jpg
 
stats Created by: OSTRE STUDIO
Twierdza Modlin