VI Ogólnopolska Giełda Militariów i Staroci

 

22-23 kwietnia 2006 r. odbyła się rekonstrukcja historyczna pod tytułem “SPOTKANIE NAD ŁABĄ”. Pokazany został epizod ze spotkania wojsk radzieckich i amerykańskich na wiosnę 1945 roku. Odbyła się również kolejna ogólnopolska giełda Kolekcjonerska Militariów i Staroci.
Ci, którzy odwiedzili nas w tych dniach, nie zważając na chłodną i deszczową pogodę, na pewno nie żałują, gdyż jak zwykle w Modlinie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Najwększe zainteresowanie wzbudziła rekonstrukcja historyczna, której fragmenty emitowane były później w serwisach informacyjnych TVN24.

Niemniejszym powodzeniem cieszyły się także zjazdy na linach, tory sprawnościowe oraz przejazdy samochodami terenowymi, czyli wszystko to, co wzbudza dreszczyk emocji i czego w twierdzy Modlin zabraknąć nie może. Natomiast dla tych, którzy preferują spokojniejsze zajęcia, organizator przygotował świetnie wyposażone stoiska ze sprzętem militarnym oraz starociami, na których można było kupić lub przynajmniej obejrzeć dosłownie wszystko.

Skontaktuj się z nami