Turyści indywidualni – zwiedzanie z przewodnikiem

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowym poznaniem historii Twierdzy Modlin i poszczególnych obiektów, z całą pewnością oferta zwiedzania z przewodnikiem jest właśnie dla Ciebie.

Drogi Turysto,
Chcąc odwiedzić Twierdzę Modlin,  możesz to zrobić na 3 sposoby:

1. Zwiedzanie samodzielne bez przewodnika>>Dowiedz się więcej<<
2. Zwiedzanie z przewodnikiem w grupie łączonej – z góry określony czas i data >>Dowiedz się więcej<<
3. Indywidualne wynajęcie przewodnika:

Zorganizowane zwiedzanie odbywa się po uprzednim zarezerwowaniu terminu i godziny, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Wycieczkę 3 godzinną bezsprzecznie polecamy wszystkim Turystom. Jest ona zdecydowanie godna uwagi, gdyż oglądacie Państwo wszystkie najciekawsze obiekty znajdujące się na terenie twierdzy. Jej koszt zależy od liczby osób w grupie.

CENNIK

– za grupę do 10 osób – 370zł/grupa.
– za grupę od 11 do 20 osób – 450zł/grupa.

UWAGA: do kosztów należy doliczyć opłaty związane z biletami wstępu na obiekty płatne:

  • Wieża widokowa  13 zł/osoba
  • Podziemne przejścia na Froncie Modlin 15zł/osoba
  • Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin -8 – 13zł/osoba

Wszystkich chętnych prosimy o rezerwację terminu i godziny e-mailowo, w związku z tym w wiadomości należy podać ilość osób oraz telefon kontaktowy. 

Pomiędzy obiektami koniecznie należy przemieszczać się własnym środkiem transportu. Wynika to z faktu, że obiekt Twierdzy Modlin jest systemem różnego rodzaju budynków, znajdującym się na ogromnej powierzchni ok 2,5km2. Prawdopodobnie po przyjeździe do Modlina poczujecie się lekko zagubieni. Musicie po prostu wcześniej wiedzieć, że Twierdza Modlin w swoim wnętrzu jest zamieszkałą częścią miasta Nowy Dwór Mazowiecki, dlatego znajdują się tu bloki, szkoły i sklepy.

Wszystkie umówione grupy, rozpoczynają zwiedzanie z punktu startowego, znajdującego się na ogólnodostępnym parkingu przy jedynym cmentarzu wojennym. Bezpośrednio, po drugiej stronie ulicy znajduje się ul. gen. Józefa Bema 500, czyli Front Modlin (historycznie nazywanym Frontem Księcia Warszawskiego), będącym jednocześnie pierwszą atrakcją – podziemiami. Podziemne chodniki kontrminerskie to bez wątpienia miejsce, które musicie zobaczyć.

Zatem Do Zobaczenia w Twierdzy Modlin!

Skontaktuj się z nami